“FOTO PIEDZĪVOJUMĀ”:

  • Jūsu viesiem būs iespēja, ieģērbties viduslaicīgos tērpos, bruņās, kā arī izvēlēties kādu no viduslaicīgiem ieročiem – šķēps, zobens u.c.

foto atribūti, foni un izdrukas dizains tiek pielāgoti pasākuma tematikai un organizatoru vēlmēm!

  • Jūsu viesiem būs iespēja, iejusties viduslaicīgā ainā, kas ikvienam piedzīvojuma dalībniekam ļaus ceļot laikā un vietā;
  • Katrs drosmīgais piedzīvojuma dalībnieks saņems personalizētu foto izdruku, kas kalpos kā lielisks suvenīrs (foto, ko saņem piedzīvojuma dalībnieki tiek personalizēti pēc Jūsu vēlmēm – fons, Jūsu uzņēmuma vai pasākuma logo, jaunā pāra vai jubilāra iniciāļi u.c.)

FOTO PIEDZĪVOJUMS” ir lielisks veids kā papildināt, padarīt interesantāku un piedzīvojumiem bagātāku ikvienu pasākumu, sniedzot pasākuma viesiem pozitīvas emocijas, unikālu pieredzi un īpašu pasākuma foto suvenīru.

Labprāt dosimies uz Jūsu kāzām, jubilejām, sporta spēlēm, pilsētu un novadu svētkiem, kā arī komandu saliedēšanās pasākumiem, lai ar jums kopā doties īstenā “FOTO PIEDZĪVOJUMĀ”!

Izmaksas (cenas EUR par pavadīto stundu skaitu pasākumā):
1h – 200 EUR*
2h un vairāk – 100 EUR/stundā*
Visa diena (līdz 8 h) – 500 EUR*

*cenā iekļauts īsteni viduslaicīgs piedzīvojuma pavadonis, personalizēta foto dizaina izveide, foto izdrukas pasākumā, iespēja dalīties ar foto FACEBOOK, pasākuma tematikai atbilstoši atribūtu un fona foto izvēle, kā arī pasākuma laikā uzņemto fotogrāfiju nosūtīšana pēc pasākuma.

*Transporta izmaksas iekļautas cenā dodoties uz pasākumiem, kas atrodas ne tālāk kā 100 km rādiusā no mūsu bāzes vietas (Dzērbene, Vecpiebalgas nov.). Ja pasākuma norises vieta ir tālāk par 100 km, transporta izmaksas tiek aprēķinātas individuāli.