“FOTO PIEDZĪVOJUMĀ”:

  • Jūsu viesiem būs iespēja, ieģērbties viduslaicīgos tērpos, bruņās, kā arī izvēlēties kādu no viduslaicīgiem ieročiem – šķēps, zobens u.c.

foto atribūti, foni un izdrukas dizains tiek pielāgoti pasākuma tematikai un organizatoru vēlmēm!

  • Jūsu viesiem būs iespēja, iejusties viduslaicīgā ainā, kas ikvienam piedzīvojuma dalībniekam ļaus ceļot laikā un vietā, kā arī nofotogrāfēties ar īstenu bruņinieku;
  • Katrs drosmīgais piedzīvojuma dalībnieks saņems personalizētu foto izdruku, kas kalpos kā lielisks suvenīrs (foto, ko saņem piedzīvojuma dalībnieki tiek personalizēti pēc Jūsu vēlmēm – fons, Jūsu uzņēmuma vai pasākuma logo, jaunā pāra vai jubilāra iniciāļi u.c.);
  • Nākamajā dienā pēc pasākuma, tiek izsūtīts links, kur tikai pasākuma dalībnieki var lejuplādēt uzņemtās fotogrāfijasun kavēties atmiņās par lielisko pasākumu!

FOTO PIEDZĪVOJUMS” ir lielisks veids kā papildināt, padarīt interesantāku un piedzīvojumiem bagātāku ikvienu pasākumu (kāzas, dzimšanas dienas pasākumu, vecmeitu vai vecpuišu ballīti, korporatīvo pasākumu u.c.), sniedzot pasākuma viesiem pozitīvas emocijas, unikālu pieredzi un īpašu pasākuma foto suvenīru.

Labprāt dosimies uz Jūsu kāzām, jubilejām, sporta spēlēm, pilsētu un novadu svētkiem, kā arī komandu saliedēšanās pasākumiem, lai ar jums kopā dotos īstenā “FOTO PIEDZĪVOJUMĀ”!

Izmaksas (cenas EUR par pavadīto stundu skaitu pasākumā):
1h – 200 EUR*
2h un vairāk – 100 EUR/stundā*
Visa diena (līdz 8 h) – 500 EUR*

*cenā iekļauts īstens bruņinieks, kas pavadīs jūs šai piedzīvojumā un ar ko būs iespēja nofotogrāfēties, personalizēta foto dizaina izveide, foto izdrukas pasākumā, iespēja dalīties ar foto FACEBOOK, pasākuma tematikai atbilstoši atribūtu un fona foto izvēle, kā arī pieeja pasākuma laikā uzņemtajām fotogrāfijām elektroniskā veidā.

*Transporta izmaksas iekļautas cenā dodoties uz pasākumiem, kas atrodas ne tālāk kā 100 km rādiusā no mūsu bāzes vietas (Dzērbene, Vecpiebalgas nov.) vai, ja Jūsu pasākumā notiek vēl kāda no mūsu piedāvātajām aktivitātēm vai radošās darbnīcas.
Ja pasākuma norises vieta ir tālāk par 100 km, transporta izmaksas tiek aprēķinātas individuāli.