Uzņēmuma “Officeday Latvia” viduslaiku sporta spēles
2015. gada 5.septembris, viesu nams “Tauriņi”

Uzņēmums “Officeday Latvia” vērsās pie mums ar jautājumu, vai mēs varētu viņu uzņēmuma darbiniekiem, noorganizēt viduslaiku sporta spēles, uz ko, protams, saņēma apstiprinošu atbildi un jau pēc dažiem mēnešiem tikāmies jau azartiski viduslaicīgā noskaņojumā, lai izbaudītu šo aktīvo dienu kopā.

Uzņēmuma darbiniekiem bija uzdevums jau laicīgi sagatavoties pasākuma norises dienai un ierasties tematiskā noformējumā, kā arī katrai komandai bija jāparūpējas par karogu, ko godam nest.

Tika nodrošinātas tādas viduslaicīgas sporta disciplīnas kā lokšaušana, šķēpmešana, staigāšana ar koka kājām, keģļu, līdzsvara un šķēpnešu spēle, kā arī ripas un bumbas spēle. Paralēli viduslaicīgi sportiskajām izklaidēm pasākuma dalībnieki varēja atvilkt elpu uzpēlējot kādu galda spēli un darbojoties kaula un raga apstrādes darbnīcā.

Dienas izskaņā visas uzņēmuma dāmas tika aicinātas piedalīties modes skatē, kam sagatavoties palīdzēja viduslaiku skaistuma noslēpumu zinātājas, liekot dāmām grimmu un veidojot frizūras.