Āraiši ir vieta, kas ir bagāta ar nostāstiem un teikām, liekas ik katrs stūris glabā kādu noslēpumu. Šīs spēles gaitā katrs no tās dalībniekiem šo mistisko vietu ieraudzīs no cita skatu punkta – tā kļūs vēl skaistāka un sirdij tuvāka kā likās iepriekš.

Spēlē var piedalīties neierobežots skaits dalībnieku, kuri tiks sadalīti pa grupām. Pa visu Āraišu teritoriju tiks izvietoti vairāki kontrolpunkti, kuri tiks atzīmēti īpaši Āraišiem veidotā kartē. Katrā no punktiem dalībnieki atklās kādu, iespējams, iepriekš nezināmu, noslēpumu. Dalībniekiem būs jāveic kāds aktīvs vai mazāk aktīvs uzdevums, ko veicot dalībnieki apgūs jaunas prasmes, piemēram, lokšaušanas pamatu apgūšana, cīņa uz līdzsvara baļķa, graudu malšana. Noslēgumā notiks veiksmīgāko un atraktīvāko apbalvošana.

Lai pilnīgāk izbaudītu Āraišu senatnīguma auru, kontrolpunktos jūs sagaidīs autentiskos viduslaiku tērpos ģērbti instruktori, kuri palīdzes jums ar uzdevumiem un dalīsies savās vēstures zināšanās par Āraišiem.

Spēles ilgums un kontrolpunktu daudzums ir atkarīgs no dalībnieku atvēlētā laika, vecuma un vēlmēm, tādēļ katras spēles norise tiek saskaņota individuāli, atkarībā no Jūsu vēlmēm.

Šis piedāvājums ir piemērots gan skolēniem, gan individuālajām un tūrisma grupām, kā arī lielisks veids kā saliedēt darba kolektīvu vai nosvinēt kādu nozīmīgu notikumu (dzimšanas diena, vecpuišu/vecmeitu ballīte u.c.). Spēle iespējama neatkarīgi no sezonas – gan vasarā, gan ziemā.

Pēc aktīvas atpūtas iespējams arī ieturēt gardas pusdienas/vakariņas un relaksēties pirtiņā.

Lai precizētu izmaksas* un ekskursijas laiku, lūdzu sazinieties ar mums personīgi  pa tālruni +371 28339843 vai e-pastu indra.paseka@gmail.com.

*Izmaksas tiek aprēķinātas individuāli, atkarībā no apmeklējamo objektu skaita, ekskursijas laika un grupas lieluma (sākot no 2 pers.)

Maršruta garums: 4 – 6 km
Spēles ilgums: apm. 3 – 5 h
Min. dalībnieku skaits: 20 pers.

Iespējama arī pārvietošanās ar velo, nūjām vai slēpēm.


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *