Vēstures piedzīvojumi skolēniem ir pieejami ne tikai rudenī vai pavasarī, bet visu gadu. Mēs labprāt jūs uzņemsim Āraišu arheoloģiskajā parkā, kā arī dosimies pie jums uz jebkuru vietu Latvijā, lai atraktīvā veidā ikvienam skolēnam parādītu “dzīvo vēsturi” un sniegtu neaizmirsatmu pieredzējumu kā arī vēlmi padziļināti izzināt un izprast Latvijas vēsturi.

Vēstures piedzīvojums Āraišos “Nosargā Āraišu pili”

Vēstures piedzīvojuma meklētāji nokļūst 14 gs. Livonijā, kur uzņemas sirotāju aplenktās Āraišu pils aizsardzību. Tas ir brīdis, kad katram jāatrod sevī drosme, izturība un spēks šo īpašību vistiešākajā izpratnē. Sirotāji nav ieradušies mētāties ar ziediem. Būs jāliek lietā zobeni, šķēpi, bultas un cirvji.

Dalībnieku skaits: Sākot no 10 vēstures piedzīvojumu meklētājiem.
Dalībnieku vecums: No 12 gadu vecuma.
Piedzīvojuma ilgums: 2 h
Dalības maksa: 5,00 Eur bērniem, 7,00 Eur pieaugušajiem (cenā iekļauta ieejas maksa Āraišu arheoloģiskajā parkā ar iespēju apskatīt arī Ezerpili un Meitu salu)

Skatīt vairāk…

PIETEIKT EKSKURSIJU

Foto piedzīvojums izbraukumos

Ikvienam skolēnam būs iespēja iejusties īstena bruņinieka ādā ne tikai piemērot īsteni viduslaicīgas bruņas, un ikdienas apģērbu, bet arī paņemot rokā zobenu, šķēpu vai pīķi.

Šis vēsturiskais mirklis tiks iemūžināts – īsteni viduslaicīgais skolēns pēkšņi nokļūst meža biezoknī, kaujas laukā vai viņam uzbrūk kāds meža dzīvnieks. Mūsu karakungi palīdzēs ikvienam iejusties tēlā, kopīgi fotogrāfējoties.

Katrs skolēns saņems foto izdruku, ar uzņemtajiem foto varēs dalīties sociālajā tīklā Facebook, bet nākamajā dienā visi uzņemtie foto attēli elektroniskā formā tiks nosūtīti elektroniski.

Dalībnieku skaits: nav ierobežots
Dalībnieku vecums: sākot no 7 gadu vecuma
Piedzīvojuma ilgums: pēc izvēles
Dalības maksa:
1h – 200 EUR*
2h un vairāk – 100 EUR/stundā*
Visa diena (līdz 8 h) – 500 EUR*

*cenā iekļauts īstens bruņinieks, kas pavadīs jūs šai piedzīvojumā un ar ko būs iespēja nofotogrāfēties, personalizēta foto dizaina izveide, foto izdrukas pasākumā, iespēja dalīties ar foto FACEBOOK, pasākuma tematikai atbilstoši atribūtu un fona foto izvēle, kā arī pieeja pasākuma laikā uzņemtajām fotogrāfijām elektroniskā veidā.

*Transporta izmaksas iekļautas cenā dodoties uz pasākumiem, kas atrodas ne tālāk kā 100 km rādiusā no mūsu bāzes vietas (Dzērbene, Vecpiebalgas nov.) vai, ja Jūsu pasākumā notiek vēl kāda no mūsu piedāvātajām aktivitātēm vai radošām darbnīcas.
Ja pasākuma norises vieta ir tālāk par 100 km, transporta izmaksas tiek aprēķinātas individuāli.

Skatīt vairāk…

PIETEIKT PIEDZĪVOJUMU